Бела водоотпорна церада

Ние обезбедуваме квалитетни поли ролни и торби од ткаени материјали, како што се Бела водоотпорна церада*, Крафт хартија ламинирана ПП ткаена ткаенина и HDPE ткаени ткаенини торби. Сите производи се ткаени и произведени во нашите фабрики со седиште во Taiwan.

Прилагодувањето вклучува димензии, тежина и густина на ткаење, освен дополнителни третмани за зајакнување на квалитетот на пропуштање на времето и анти-лизгање.

Како водечки снабдувач на производи од ткаени ткаенини ПП / ЈП, гарантираме гаранција за квалитет и навремени испораки секојпат бидејќи задоволството на нашите клиенти е наш приоритет.
Доколку ви треба совет за решение за пакување, слободно Контактирајте не. Ние ги поздравуваме сите прашања.

* Ние нудиме опции за церада како што следува:
Сина и бела доказна церада

Бела водоотпорна церада


Црвена водоотпорна церада
Доказ за портокал дожд
Сина отпорна на вода церада
 • Бела водоотпорна церада - EP-SERIES-01
Бела водоотпорна церада
модел - EP-SERIES-01
Бела водоотпорна церада
 1. Материјал:Полиетилен(ЈП)
 2. Димензија:Може да се прилагоди на барање
 3. Број на негирачи:Може да се прилагоди на барање
 4. Број на ленти:8 искривувања*4 ткаенини до 15 искривувања*15 ткаенини
 5. Боја:Бело
 6. Опрема:Кружен разбој
 7. УВ-заштита:200 часа до 3 години,според барање
 8. Заеднички употреби:Листови за заштита од вода и УВ за многу апликации.Е..г..Покривки за посеви,конструкција истекување на протекување,итн.
 9. Време на испорака:1-ви контејнер 30-60 дена по потврда на нарачката
 10. Место на потекло:Чангхуа,Тајван
 11. Бесплатни примероци се достапни.
Ние сме специјализирани за производство на високо квалитетна индустриска јачина ПП/Плетена ткаенина.Среќни сме што слушнавме од вас да ги истражиме можностите за партнерство и снабдувањето со девствени ролни од ткаени ткаени ПП погодни за понатамошна обработка.Ние можеме да ја прилагодиме спецификацијата на ПП ткаена ткаенина според вашите барања.
Summer Show Plastic Corporation
EP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquire Now
производи Листа
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Бела водоотпорна церада, треба да знаете за највисок квалитет на Бела водоотпорна церада производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
EP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Бела водоотпорна церада, треба да знаете за највисок квалитет на Бела водоотпорна церада производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
EP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Бела водоотпорна церада, треба да знаете за највисок квалитет на Бела водоотпорна церада производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
EP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Бела водоотпорна церада, треба да знаете за највисок квалитет на Бела водоотпорна церада производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
EP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings