Церада или тарпа се големи лимови од водоотпорни, силни и флексибилни материјали. Бидејќи се со мала тежина и ефтини, тие често се користат во градежништво или реновирање за да се спречи нередот или да се заштитат материјалите од сонце или дожд. Други вообичаени намени се за покривање стока на камиони за време на превозот или за поставување привремени шатори во време на катастрофа за помош на жртвите.

Summer Show Plastic Corporation се експерти за изработка на ткаенини од полиетилен Водоотпорна церада, или едноставно наречен поли тарпа. Ние ги произведуваме и снабдуваме низ нив Taiwan и може да ги извезува исто така. Тартите се во различни бои и големини во зависност од вашите потреби.

Контактирајте не сега за дискусија за совршено погодно за вас.

Водоотпорна церада

Summer Show Plastic Corporation
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Водоотпорна церада, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
EP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Водоотпорна церада, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
EP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Водоотпорна церада, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
EP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Водоотпорна церада, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
EP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Водоотпорна церада, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
EP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Ние осигуруваме дека се користат квалитетни полимери за создавање предиво за ткаење и премачкување на нашите

Водоотпорна церада

. Можете да се потпрете на нас за контрола на квалитетот што ги надминува индустриските стандарди, така што нашите клиенти нема да добиваат ништо помалку од производи во најдобра состојба.

Со нетрпение очекуваме да ви служиме, Контактирајте не за понуда сега.