Кеси за шеќер

Ние сме меѓу главните производители и добавувачи или ткаени ПП ткаенини и вреќи Taiwan. Нашата упорност во производството на ПП ткаени врвни перформанси што ги задржува нашите клиенти да се враќаат кај нас.

Чест ни е што го имаме најголемиот производител на шеќер, Tai Sugar Corporation, како еден од нашите долгорочни клиенти Кеси за шеќер.
Нашите ПП и ЈП ткаени ткаенини и торби вклучувајќи

Кеси за шеќер

се рефус произведени во нашите фабрики под строги мерки за обезбедување квалитет. Чантите може да се прилагодат според вашите барања во однос на димензијата, густината, бојата и печатењето.

Дозволете ни да ви помогнеме да пронајдете соодветни идеи за пакување за вашата апликација, Контактирајте не денес!
 • Кеси за шеќер - F-SERIES-03
Кеси за шеќер
модел - F-SERIES-03
Кеси за шеќер
 1. Материјал:Полипропилен(ПП)
 2. Должина:950мм
 3. Ширина:600мм
 4. Број на ленти:15 искривувања*15 ткаенини
 5. Тежина на производот:145гр&плусмн;5g по торба
 6. Распоред на печатење:Може да се прилагоди на барање
 7. Боја:Стандардна боја е бела,може да се прилагоди на барање
 8. Заеднички употреби:Индустриски и комерцијални кеси со шеќер во големина, погодни за пакување на различни видови и гранули шеќер.
 9. Прилагодување:Можеме да ја прилагодиме ширината на торбата,Тежина,броење на ленти.
 10. Време на испорака:1-ви контејнер 30-60 дена по потврда на нарачката
 11. Место на потекло:Чангхуа,Тајван
 12. Бесплатни примероци се достапни.
Ние сме специјализирани за производство на супериорен квалитет ПП ткаени ткаенини шеќерни кеси и други ПП/PE производи.Спецификациите може да се прилагодат за да одговараат на вашите деловни потреби,контактирајте не сега за да ги истражите можностите за партнерство и снабдувањето со материјали.
Summer Show Plastic Corporation
F-SERIES-03
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquire Now
производи Листа
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Кеси за шеќер, треба да знаете за највисок квалитет на Кеси за шеќер производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
F-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Кеси за шеќер, треба да знаете за највисок квалитет на Кеси за шеќер производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
F-SERIES-02
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Кеси за шеќер, треба да знаете за највисок квалитет на Кеси за шеќер производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
F-SERIES-04
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Кеси за шеќер, треба да знаете за највисок квалитет на Кеси за шеќер производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
F-SERIES-05
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Кеси за шеќер, треба да знаете за највисок квалитет на Кеси за шеќер производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
F-SERIES-06
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Кеси за шеќер, треба да знаете за највисок квалитет на Кеси за шеќер производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
F-SERIES-07
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings