Чанти со трици од ориз

Summer Show Plastic Corporation е искусен во производството на производи од ткаени производи од ПП и ЈП за набавка на големо и дистрибуција низ Taiwan. Ние ги извезуваме нашите производи вклучувајќи Чанти со трици од ориз и на меѓународно ниво.

Нашата цел е да го снабдиме светот со врвни производи од поли плетена ткаенина. Оттука, немилосрдно го разгледуваме работниот процес за да ја подобриме ефикасноста што се претвора во заштеда на трошоци за нашите клиенти евентуално.
Ако имате дизајн за

Чанти со трици од ориз

или друго пакување на стоки на ум, слободно Контактирајте не за дискусија.
 • Чанти со трици од ориз - F-SERIES-05
Чанти со трици од ориз
модел - F-SERIES-05
Торби со трици
 1. Материјал:Полипропилен(ПП)
 2. Должина:1100мм
 3. Ширина:710мм
 4. Број на ленти:12 искривувања*10 ткаенини
 5. Тежина на производот:90гр&плусмн;5g по торба
 6. Распоред на печатење:Може да се прилагоди на барање
 7. Боја:Стандардна боја е бела,може да се прилагоди на барање
 8. Заеднички употреби:Индустриски и комерцијални кеси со големина за да содржат разни производи од брашно и трици или од-производи.
 9. Прилагодување:Можеме да ја прилагодиме ширината на торбата,Тежина,броење на ленти.
 10. Време на испорака:1-ви контејнер 30-60 дена по потврда на нарачката
 11. Место на потекло:Чангхуа,Тајван
 12. Бесплатни примероци се достапни.
Ние сме специјализирани за производство на високо квалитетни кеси за ПП трици.Среќни сме што слушаме од вас за да ги истражите можностите за партнерство и снабдувањето со ПП/ЈП производи и материјали.Можеме да ја прилагодиме спецификацијата на артиклите според вашите барања.
Summer Show Plastic Corporation
F-SERIES-05
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquire Now
производи Листа
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Чанти со трици од ориз, треба да знаете за највисок квалитет на Чанти со трици од ориз производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
F-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Чанти со трици од ориз, треба да знаете за највисок квалитет на Чанти со трици од ориз производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
F-SERIES-02
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Чанти со трици од ориз, треба да знаете за највисок квалитет на Чанти со трици од ориз производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
F-SERIES-03
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Чанти со трици од ориз, треба да знаете за највисок квалитет на Чанти со трици од ориз производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
F-SERIES-04
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Чанти со трици од ориз, треба да знаете за највисок квалитет на Чанти со трици од ориз производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
F-SERIES-06
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Чанти со трици од ориз, треба да знаете за највисок квалитет на Чанти со трици од ориз производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
F-SERIES-07
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings