Кеси со ориз

Во изминатата деценија, Taiwan произведе околу 1,5 милиони тони ориз годишно. Summer Show Plastic Corporation е горд што е голем снабдувач на ПП ткаени материјали Кеси со ориз до локалната земјоделска заедница.

Нашите торби се направени од основни работи во нашата фабрика во Чангхуа, Taiwan. Нашиот персонал постојано се дообучува за да ги подобри вештините за обезбедување на квалитет во нашите производи. Плетените вреќи ПП можеме да ги прилагодиме според големината, бојата, густината, да ги испечатиме и зајакнеме со УВ и заштитни средства за вода според вашите потреби.
Ние се грижиме за меѓународниот извоз на ПП ткаени материјали

Кеси со ориз

и други ПП ткаени производи. Контактирајте не да разговараме за најдоброто решение за пакување за вашата апликација сега
 • Кеси со ориз - F-SERIES-02
Кеси со ориз
модел - F-SERIES-02
Кеси со ориз
 1. Материјал:Полипропилен(ПП)
 2. Должина:900мм
 3. Ширина:600мм
 4. Број на ленти:14 искривувања*14 ткаенини
 5. Тежина на производот:120гр&плусмн;5g по торба
 6. Распоред на печатење:Може да се прилагоди на барање
 7. Боја:Единствени или мешани бои,може да се прилагоди на барање
 8. Заеднички употреби:Индустриски,трговски и потрошувачки полет-големини оризови вреќи за пакување различни видови ориз.
 9. Прилагодување:Можеме да ја прилагодиме ширината на торбата,Тежина,броење на ленти.
 10. Време на испорака:1-ви контејнер 30-60 дена по потврда на нарачката
 11. Место на потекло:Чангхуа,Тајван
 12. Бесплатни примероци се достапни.
Ние сме специјализирани за производство на високо квалитетни индустриски сили ПП ткаени ткаенини вреќи со ориз.Ве молиме контактирајте не за да ги истражите можностите за партнерство и снабдувањето со материјали за вашите деловни потреби.Ние го поздравуваме испитувањето и појаснувањето и можеме да го прилагодиме производот по потреба.
Summer Show Plastic Corporation
F-SERIES-02
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquire Now
производи Листа
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Кеси со ориз, треба да знаете за највисок квалитет на Кеси со ориз производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
F-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Кеси со ориз, треба да знаете за највисок квалитет на Кеси со ориз производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
F-SERIES-03
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Кеси со ориз, треба да знаете за највисок квалитет на Кеси со ориз производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
F-SERIES-04
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Кеси со ориз, треба да знаете за највисок квалитет на Кеси со ориз производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
F-SERIES-05
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Кеси со ориз, треба да знаете за највисок квалитет на Кеси со ориз производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
F-SERIES-06
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Кеси со ориз, треба да знаете за највисок квалитет на Кеси со ориз производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
F-SERIES-07
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings