Црвена водоотпорна церада

Церадата, поинаку позната како поли тарпан, е материјал отпорен на големи временски услови, погоден за заштита и засолниште на стоки и луѓе против елементите.

Ние произведуваме и извезуваме Црвена водоотпорна церада* меѓу широк спектар на ткаени ткаенини и производи од ПП / ЈП.
За појаснување или повеќе информации во врска со ПЕ / ПП ткаени ткаенини и вреќи, Контактирајте не. Со нетрпение очекуваме да ви служиме.

* Ние нудиме опции за церада како што следува:
Сина и бела доказна церада
Бела водоотпорна церада

Црвена водоотпорна церада


Доказ за портокал дожд
Сина водоотпорна церада
 • Црвена водоотпорна церада - EP-SERIES-01
Црвена водоотпорна церада
модел - EP-SERIES-01
Црвена водоотпорна церада
 1. Материјал:Полиетилен(ЈП)
 2. Димензија:Може да се прилагоди на барање
 3. Број на негирачи:Може да се прилагоди на барање
 4. Број на ленти:8 искривувања*4 ткаенини до 15 искривувања*15 ткаенини
 5. Боја:Црвено
 6. Опрема:Кружен разбој
 7. УВ-заштита:200 часа до 3 години,според барање
 8. Заеднички употреби:Мулти-покритие за намена за превоз на стоки и опрема на отворено,итн.
 9. Време на испорака:1-ви контејнер 30-60 дена по потврда на нарачката
 10. Место на потекло:Чангхуа,Тајван
 11. Бесплатни примероци се достапни.
Ние сме специјализирани за производство на супериорен квалитет на ламинирани ПП и ПЕ ткаени ткаенини.Спецификациите може да се прилагодат за да одговараат на вашите деловни потреби,контактирајте не сега за да ги истражите можностите за партнерство и набавка на материјали.
Summer Show Plastic Corporation
EP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquire Now
производи Листа
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Црвена водоотпорна церада, треба да знаете за највисок квалитет на Црвена водоотпорна церада производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
EP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Црвена водоотпорна церада, треба да знаете за највисок квалитет на Црвена водоотпорна церада производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
EP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Црвена водоотпорна церада, треба да знаете за највисок квалитет на Црвена водоотпорна церада производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
EP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Црвена водоотпорна церада, треба да знаете за највисок квалитет на Црвена водоотпорна церада производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
EP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings