Како достапен и издржлив материјал за пакување, ткаени ткаенини од полипропилен се одличен избор за правење вреќи за складирање со. Достапни во ламинирана или непламинирана форма, тие често се користат од земјоделството, петрохемиската и градежната индустрија за торба на добра и материјал чувствителен на влага.

Summer Show Plastic Corporation се професионалци со долга историја на успех во иновациите на техниките на ткаење ткаенини кои ја гарантираат издржливоста и сигурноста на нашите производи. Ние извезуваме со висок квалитет Рол од ткаени ткаенини и производи на меѓународно ниво. Нашата фабрика е со седиште во Taiwan и ние сме главен снабдувач и дистрибутер на производи од ткаени производи на локално ниво.

Контактирајте не за понуда денес!

Рол од ткаени ткаенини

Summer Show Plastic Corporation
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Рол од ткаени ткаенини, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DP-SERIES-02
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Рол од ткаени ткаенини, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Рол од ткаени ткаенини, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DP-SERIES-02
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Рол од ткаени ткаенини, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DP-SERIES-02
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Со нетрпение очекуваме да бидеме ваш доверлив снабдувач со голема цврстина на истегнување PE /

Рол од ткаени ткаенини

и торби од централно Taiwan. Сите прашања се добредојдени!