ПП ткаени чанти се идеални силни и економични вреќи за пакување за многу производи. Ние сме способни да ги произведуваме за трговија на големо и извоз од нашата фабрика во Taiwan.

Ние можеме да снабдуваме ткаени полипропиленски ткаени отпорни на солзи со или без внатрешни облоги, кои се gussetted или во форма на цевки. Тие доаѓаат со УВ заштита или опции за лизгање и може да се печатат по желба во повеќебојни.

Ние користиме квалитетни ПП суровини за производство на предиво и се придржуваме до строгите мерки за контрола на квалитетот во ткаењето на нашата ткаенина за да осигуриме дека нашите клиенти ќе го добијат само најдоброто.

Контактирајте не денес за ПЛ плетените чанти што ви требаат!

ПП ткаени чанти

Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто ПП ткаени чанти, треба да знаете за највисок квалитет на ПП ткаени чанти производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
F-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто ПП ткаени чанти, треба да знаете за највисок квалитет на ПП ткаени чанти производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
F-SERIES-02
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто ПП ткаени чанти, треба да знаете за највисок квалитет на ПП ткаени чанти производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
F-SERIES-03
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто ПП ткаени чанти, треба да знаете за највисок квалитет на ПП ткаени чанти производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
F-SERIES-04
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто ПП ткаени чанти, треба да знаете за највисок квалитет на ПП ткаени чанти производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
F-SERIES-05
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто ПП ткаени чанти, треба да знаете за највисок квалитет на ПП ткаени чанти производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
F-SERIES-06
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто ПП ткаени чанти, треба да знаете за највисок квалитет на ПП ткаени чанти производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
F-SERIES-07
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Дали сакате помош од професионалец за вашето

ПП ткаени чанти

барања или докажан дизајн, Контактирајте не сега! Ние можеме да помогнеме во пронаоѓањето на совршениот рез и да направиме за вас преку дискутирање за вашите потреби