ПА ламинирани кеси со постава

Ние снабдуваме производи со ткаени производи од ПП и ЈП како што се ПА ламинирани кеси со постава од Taiwan. Бидејќи сме главен дистрибутер во производството на политка, имаме експертиза во одредувањето на видот на решението за пакување за нивна примена откако ќе ги процениме внимателно нивните потреби.

Ние цврсто веруваме во инвестирање во вештини на персоналот и надградба на опрема за растенија за да обезбедиме постојан квалитет на нашата стока. Заштедите на трошоците од намалувањето на стапките на дефекти директно ги одржуваат цените економични за нашите клиенти.
Размислуваш ли

ПА ламинирани кеси со постава

за пакување на вашата стока?

Известете ни ги вашите барања или споделете докажан дизајн со нас. Нашите пријателски претставници можат да ви помогнат да процените и да пронајдете соодветно решение за пакување. Контактирајте не денес!
 • ПА ламинирани кеси со постава - EP-SERIES-01
ПА ламинирани кеси со постава
модел - EP-SERIES-01
Вреќи обложени ламинатни ткаени ткаенини
 1. Материјал:ЈП/ПП ткаена ткаенина со мембранско одделение PE/ПП ламинирачки филм
 2. Димензија:Ширина 38”-98”,Должина според барање
 3. Број на негирачи:500D-2000D
 4. Број на ленти:8 искривувања*4 ткаенини до 15 искривувања*15 ткаенини
 5. Боја:Стандардна боја е бела,може да се прилагоди на барање
 6. Опрема:Кружен разбој
 7. УВ-заштита:200 часа до 3 години,според барање
 8. Заеднички употреби:Издржливо амбалажа за разни производи.Е..г..ѓубриво,полимери,индустриски полимери,итн.
 9. Време на испорака:1-ви контејнер 30-60 дена по потврда на нарачката
 10. Место на потекло:Чангхуа,Тајван
 11. Бесплатни примероци се достапни.
Нашата широка палета на полимерни ламинирани материјали, со совршена завршна обработка, се погодни за различни апликации за пакување.Ние исто така обезбедуваме сеопфатен избор на индустриско одделение ПП/ЈП кеси и материјали од Тајван.Контактирајте не денес за брза консултација,производите може да се прилагодат за да одговараат на вашите деловни барања.
Summer Show Plastic Corporation
EP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquire Now
производи Листа
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто ПА ламинирани кеси со постава, треба да знаете за највисок квалитет на ПА ламинирани кеси со постава производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
EP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто ПА ламинирани кеси со постава, треба да знаете за највисок квалитет на ПА ламинирани кеси со постава производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
EP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто ПА ламинирани кеси со постава, треба да знаете за највисок квалитет на ПА ламинирани кеси со постава производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
EP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings