Користејќи полимери со добар квалитет, произведуваме PE и PP Ткаени од поливоен материјал во нашата фабрика од нула: влечење предиво, ткаење, полимерно обложување или ламинирање, печатење, сечење и шиење. Овие ефтини торби може да се користат за пакување широк асортиман на работи.

Можете да ги прилагодите да бидат УВ, водоотпорни и анти-лизгачки. Тие можат да се најдат во ламинати од крафт хартија и со печатење во потребната големина.

Summer Show Plastic Corporation е основан снабдувач и дистрибутер на ткаени производи и производи од ЈП и ПП во Taiwan. Ние ги поздравуваме сите прашања во врска со нашите услуги.

Ткаени од поливоен материјал

Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Ткаени од поливоен материјал, треба да знаете за највисок квалитет на Ткаени од поливоен материјал производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Ткаени од поливоен материјал, треба да знаете за највисок квалитет на Ткаени од поливоен материјал производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Ткаени од поливоен материјал, треба да знаете за највисок квалитет на Ткаени од поливоен материјал производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Ткаени од поливоен материјал, треба да знаете за највисок квалитет на Ткаени од поливоен материјал производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Со повеќе од 20 години стаж, ние сме една од клучните брендови за

Ткаени од поливоен материјал

во Тајван. Доколку имате докажан дизајн или сакате мислење од професионалец да прилагоди производ, Контактирајте не сега Со нетрпение очекуваме да разговараме за партнерство со вас.