Поли торби за купување

Summer Show Plastic Corporation е искусен производител, снабдувач и веледрогерија на Поли торби за купување, со нашата фабрика лоцирана во Taiwan. Нашата цел е да дистрибуираме висококвалитетни производи од ткаени материјали ПП и ЈП по разумни цени на светот.

Нашите поли плетени торби можат да бидат прилагодени според големината, густината, бојата и можат да бидат обоени и отпечатени според вашите барања.

Напорно работевме за да останеме поврзани и да ги разбереме потребите на нашите клиенти, така што секоја идеја за пакување што им ја даваме им одговара. Ова помогна Summer Show Plastic Corporation држете ги своите влогови како главен снабдувач на производи од ткаени производи од ПП и ЈП во Taiwan.
Ако ви треба стабилно снабдување со

Поли торби за купување

, или ви треба совет за решенија за пакување, можеме да помогнеме. Контактирајте не сега!
 • Поли торби за купување - DP-SERIES-01
Поли торби за купување
модел - DP-SERIES-01
Торби за купување
 1. Материјал:Полиетилен(ЈП)/Полипропилен(ПП)
 2. Димензија:Може да се прилагоди на барање
 3. Број на негирачи:500D-2000D
 4. Боја:Може да се прилагоди на барање
 5. Опрема:Кружен разбој
 6. УВ-заштита:200 часа до 3 години,според барање
 7. Заеднички употреби:Издржливи торби за купување со сортирана големина и бои.
 8. Време на испорака:1-ви контејнер 30-60 дена по потврда на нарачката
 9. Место на потекло:Чангхуа,Тајван
 10. Бесплатни примероци се достапни.
Ние сме специјализирани за производство на високо квалитетна индустриска јачина ПП ткаени ткаенини.Среќни сме што слушнавме од вас да ги истражиме можностите за партнерство и снабдувањето со девствени ролни од ткаени ткаени ПП погодни за понатамошна обработка.Ние можеме да ја прилагодиме спецификацијата на ПП ткаена ткаенина според вашите барања.
Summer Show Plastic Corporation
DP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquire Now
производи Листа
Summer Show Plastic Corporation
Купете го најдобриот водич на Поли торби за купување ->, треба да знаете за највисок квалитет на Поли торби за купување производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
DP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
Купете го најдобриот водич на Поли торби за купување ->, треба да знаете за највисок квалитет на Поли торби за купување производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
DP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
Купете го најдобриот водич на Поли торби за купување ->, треба да знаете за највисок квалитет на Поли торби за купување производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
DP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings