Поли торба за испорака

Платната ткаенина ПП и ПЕ е ефтин и високо издржлив материјал погоден за разни апликации за пакување.

Summer Show Plastic Corporation се експерти за производство на широк спектар на квалитетна ПП / ПЕ ткаена ткаенина како што се Поли торба за испорака, церада, крафт-хартија ламинирана ПП ткаена ткаенина.

Димензиите, тежината, бојата и отпечатокот на овие ткаени ткаенини може да се прилагодат.
Имаме во продавница за нашите клиенти, широк спектар на

Поли торба за испорака

погоден за повеќето апликации за пакување. Сите производи се изработени од квалитетна ткаена ткаенина ПП / ЈП произведени во нашата фабрика во Taiwan.

За појаснување или информации за нашите производи, Контактирајте не.
 • Поли торба за испорака - DP-SERIES-01
Поли торба за испорака
модел - DP-SERIES-01
Торби за испорака
 1. Материјал:ЈП/ПП ткаена ткаенина со мембранско одделение PE/ПП ламинирачки филм
 2. Димензија:Ширина 38”-98”,Должина според барање
 3. Број на негирачи:500D-2000D
 4. Боја:Стандардна боја е бела,може да се прилагоди на барање
 5. Опрема:Кружен разбој
 6. УВ-заштита:200 часа до 3 години,според барање
 7. Заеднички употреби:Отпорен на солзи,анти-се лизгаат торбите за најголема количина на испорака за минимизирање или елиминирање на загубата на стоки и отпадот за време на транспортот.
 8. Време на испорака:1-ви контејнер 30-60 дена по потврда на нарачката
 9. Место на потекло:Чангхуа,Тајван
 10. Бесплатни примероци се достапни.
Ние сме специјализирани за производство на високо издржлив ПП/Торски торби за ЈП.Среќни сме што слушаме од вас за да ги истражите можностите за партнерство и снабдувањето со ПП/ЈП производи и материјали.Можеме да ја прилагодиме спецификацијата на артиклите според вашите барања.
Summer Show Plastic Corporation
DP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquire Now
производи Листа
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Поли торба за испорака, треба да знаете за највисок квалитет на Поли торба за испорака производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Поли торба за испорака, треба да знаете за највисок квалитет на Поли торба за испорака производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Поли торба за испорака, треба да знаете за највисок квалитет на Поли торба за испорака производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings