Поли торби за пакување

Поли торби за пакување како што се торби од ткаени материјали од ПЕ / ПП, ламбички ткаени ткаенини од хартија, се основни избори што обично се применуваат во трговското складирање.

Овие разноврсни торби се економични и честопати доаѓаат со докажување на времето и квалитети против лизгање. Тие можат да се прилагодат на различни форми и големини, со или без гуса, внатрешни облоги и асортиман на бои.
Summer Show Plastic Corporation произведува и дистрибуира производи од ткаени производи од ПП / ЈП, вклучувајќи

Поли торби за пакување

до големите индустрии во Taiwan. Извезуваме и на меѓународно ниво.

Нашите производни капацитети и способности ни овозможуваат навремено да произведуваме и да испорачуваме на големо, можете да ни верувате како долгорочен снабдувач. Контактирајте не за понуда денес!
 • Поли торби за пакување - DP-SERIES-01
Поли торби за пакување
модел - DP-SERIES-01
Кеси за пакување
 1. Материјал:Полиетилен(ЈП)/Полипропилен(ПП)
 2. Димензија:Може да се прилагоди на барање
 3. Број на негирачи:500D-2000D
 4. Боја:Стандардна боја е бела,може да се прилагоди на барање
 5. Опрема:Кружен разбој
 6. УВ-заштита:200 часа до 3 години,според барање
 7. Заеднички употреби:Анти-солза и лизгање,Отпорни на УВ торби за пакување за комерцијални материјали и материјал.Е..г..чакал и друг градежен материјал,жито,млеко во прав,добиточна храна,итн.
 8. Време на испорака:1-ви контејнер 30-60 дена по потврда на нарачката
 9. Место на потекло:Чангхуа,Тајван
 10. Бесплатни примероци се достапни.
Барање можности за партнерство и снабдување со ПП со супериорен квалитет/Плетена ткаенина и производи од ЈП?Контактирајте не сега,производите може да се прилагодат за да одговараат на автоматско или рачно полнење.Вашето задоволство е наша деловна активност.
Summer Show Plastic Corporation
DP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquire Now
производи Листа
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Поли торби за пакување, треба да знаете за највисок квалитет на Поли торби за пакување производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
DP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Поли торби за пакување, треба да знаете за највисок квалитет на Поли торби за пакување производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
DP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Поли торби за пакување, треба да знаете за највисок квалитет на Поли торби за пакување производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
DP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings