Чанти со поли жито

Основана во Taiwan, Summer Show Plastic Corporation се професионалци во производство на производи од ткаени производи од PE / PP. Ние снабдуваме и дистрибуираме производи како што се Чанти со поли жито, ламинат ткаена ткаенина од крафт хартија и церада до големите локални индустрии.

Ние сме посветени на обезбедување квалитетни производи и услуги по конкурентни цени со навремена достава до нашите клиенти, бидејќи задоволството на нашите клиенти е важно.

Горди сме што имаме Taiwanнајголемите производители на шеќер и ориз како наши лојални клиенти и благодариме на секој клиент за постојаната поддршка!
Нашите производи од ткаени материјали, како што се

Чанти со поли жито

може да се прилагоди на барањата и да се извезува на меѓународно ниво. Доколку ви треба совет за пакување за вашите производи, слободно Контактирајте не.
 • Чанти со поли жито - DP-SERIES-01
Чанти со поли жито
модел - DP-SERIES-01
Чанти со жито
 1. Материјал:ЈП/ПП ткаена ткаенина со мембранско одделение PE/ПП ламинирачки филм
 2. Димензија:Ширина 38”-98”,Должина според барање
 3. Број на негирачи:500D-2000D
 4. Боја:Може да се прилагоди на барање
 5. Опрема:Кружен разбој
 6. УВ-заштита:200 часа до 3 години,според барање
 7. Заеднички употреби:Кеси за складирање на трици,д.г..ориз,пченица,пченка,јачмен,итн.
 8. Време на испорака:1-ви контејнер 30-60 дена по потврда на нарачката
 9. Место на потекло:Чангхуа,Тајван
 10. Бесплатни примероци се достапни.
Ние сме специјализирани за производство на супериорен квалитет ПП ткаени ткаени торби и други ПП/PE производи.Спецификациите може да се прилагодат по барање,контактирајте не сега за да ги истражите можностите за партнерство и набавка на материјали.
 
Summer Show Plastic Corporation
DP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquire Now
производи Листа
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Чанти со поли жито, треба да знаете за највисок квалитет на Чанти со поли жито производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Чанти со поли жито, треба да знаете за највисок квалитет на Чанти со поли жито производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Чанти со поли жито, треба да знаете за највисок квалитет на Чанти со поли жито производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings