Плетена ткаенина се популарен избор за материјал за пакување со висока затегнатост, отпорен на солзи во повеќето индустрии. Бидејќи се отпорни на мувла и инсекти, брзо сушење и водоотпорни, тие се исто така одличен избор на материјал за геотекстили. Може да се премачка и третира ткаенината за заштита од УВ зраци.

Ние сме едни од најсилните Плетена ткаенина производител и снабдувач во Taiwan, со автоматизирани производни линии во нашата фабрика кои работат нон-стоп за да ги задоволат вашите потреби.

Нашите производи можат да бидат прилагодени по големина, боја и печатење според вашите спецификации, Контактирајте не сега за персонализирана дискусија со нашите професионалци.

Плетена ткаенина

Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Плетена ткаенина, треба да знаете за највисок квалитет на Плетена ткаенина производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DE-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Плетена ткаенина, треба да знаете за највисок квалитет на Плетена ткаенина производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DE-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Плетена ткаенина, треба да знаете за највисок квалитет на Плетена ткаенина производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DE-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Плетена ткаенина, треба да знаете за највисок квалитет на Плетена ткаенина производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DE-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Ние веруваме во надградба на нашата опрема за производство и постојана обука на персоналот за подобрување на квалитетот на нашите

Плетена ткаенина

. Тоа нè прави сигурен дистрибутер на ткаени торби до разни индустрии н Taiwan. И ние можеме да бидеме ваш снабдувач, Контактирајте не денес за да дознаете повеќе!