Доказ за портокал дожд

Поли церади или церада најчесто се користат како економичен избор за привремени навлаки за засолништа или како завеси низ товарни товарни производи. Тие се високо водоотпорни и отпорни на солзи.

Во Summer Show Plastic Corporation, основниот материјал за Доказ за портокал дожд* е плетена во нашите фабрики во Taiwan. За осигурување на квалитетот, ние користиме избор на квалитетни полимери од реномирани извори.
Ние поседуваме производствени вештини, капацитет и можност за најголемо производство за навремена испорака. Контактирајте не за понуда денес.

* Ние нудиме опции за церада како што следува:
Сина и бела доказна церада
Бела водоотпорна церада
Црвена водоотпорна церада

Доказ за портокал дожд


Сина отпорна на вода церада
 • Доказ за портокал дожд - EP-SERIES-01
Доказ за портокал дожд
модел - EP-SERIES-01
Водоотпорна церада од портокал
 1. Материјал:Полиетилен(ЈП)
 2. Димензија:Може да се прилагоди на барање
 3. Број на негирачи:Може да се прилагоди на барање
 4. Број на ленти:8 искривувања*4 ткаенини до 15 искривувања*15 ткаенини
 5. Боја:Портокалова
 6. Опрема:Кружен разбој
 7. УВ-заштита:200 часа до 3 години,според барање
 8. Заеднички употреби:Флексибилни и издржливи навлаки за надворешно складирање на опрема и материјали,култури и како засолништа за шатори за настани.
 9. Време на испорака:1-ви контејнер 30-60 дена по потврда на нарачката
 10. Место на потекло:Чангхуа,Тајван
 11. Бесплатни примероци се достапни.
Ние произведуваме и снабдуваме сложен материјал со ламинирано ЈП/ПП пластична ткаенина за индустриски потреби.Производот може да се прилагоди на барање,слободно контактирајте не за понуда денес.
Summer Show Plastic Corporation
EP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquire Now
производи Листа
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Доказ за портокал дожд, треба да знаете за највисок квалитет на Доказ за портокал дожд производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
EP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Доказ за портокал дожд, треба да знаете за највисок квалитет на Доказ за портокал дожд производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
EP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Доказ за портокал дожд, треба да знаете за највисок квалитет на Доказ за портокал дожд производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
EP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Доказ за портокал дожд, треба да знаете за највисок квалитет на Доказ за портокал дожд производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
EP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings