Summer Show Plastic Corporation специјализирани за производство на ЈП и ПП Ламинирана ткаена ткаенина и производи.

Овие ткаенини со мала отпорност на временски неприлики може дополнително да се прилагодат со полимер слој или ламинирање на крафт-хартија за понатамошно зајакнување за разни апликации. Исто така е можно да ги направите УВ-докази и да се лизгаат.

Ние можеме да ви ги снабдуваме во бали или да ги исечеме и шиеме според вашите спецификации во нашата фабрика пред да ви ги доставиме до вас.

Како еден од главните дистрибутери на ПП и ЈП ткаени ткаенини во Taiwan, можете да се потпрете на нас за доверливо и навремено снабдување со стока. Ние можеме да ги извезуваме нашите ткаенини и низ целиот свет.

Контактирајте не ако имате разјаснување или ви е потребна експертиза од наши професионалци за соодветен производ. Очекуваме дискусија со вас.

Ламинирана ткаена ткаенина

Summer Show Plastic Corporation
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Ламинирана ткаена ткаенина, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
EP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Ламинирана ткаена ткаенина, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
EP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Ламинирана ткаена ткаенина, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
EP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Ламинирана ткаена ткаенина, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
EP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Може да се потпрете Summer Show Plastic Corporation како ваш снабдувач. Контактирајте не да разговараме за потребите на производот или да истражиме нов добавувач за докажан дизајн. Со нетрпение очекуваме да ви помогнеме.