Плетени ткаени чанти се глобално познат економски избор за пакување производи чувствителни на влага како што се шеќер, житарки за храна, добиточна храна, ѓубрива, цемент и петрохемиски производи.

Во зависност од степенот на абење што се очекува, или дали е потребна отпорност на вода или УВ заштита, можете да изберете помеѓу ПП или ПЕ полимери. Овие кеси се со мала тежина, издржливи и можат да бидат обоени или отпечатени на нив.

Summer Show Plastic Corporation се гордее што е главен производител, снабдувач и дистрибутер на ламинирани торби од ткаени ткаени ПП / ЈП повеќе од 20 години. Овие целосно прилагодливи торби можеме да ги извезуваме и од нашата фабрика.

Ако можеби ви се допаѓа професионален совет или мислење за видот на производот, ние сме среќни да ви помогнеме

Плетени ткаени чанти

Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Плетени ткаени чанти, треба да знаете за највисок квалитет на Плетени ткаени чанти производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
EP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Плетени ткаени чанти, треба да знаете за највисок квалитет на Плетени ткаени чанти производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
EP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Плетени ткаени чанти, треба да знаете за највисок квалитет на Плетени ткаени чанти производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
EP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Плетени ткаени чанти, треба да знаете за највисок квалитет на Плетени ткаени чанти производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
EP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Доколку имате разјаснување или сакате да се распрашате за нашите

Плетени ткаени чанти

, слободно Контактирајте не. Еден наш пријателски претставник ќе посегне за дискусија. Со нетрпение очекуваме плодно партнерство со вас.