Плетени ткаени ламинирани ПП

Ние произведуваме, снабдуваме и дистрибуираме широк спектар на производи од плетена ткаенина до Taiwan како и извоз на меѓународно ниво. Ако барате идеи за пакување како на пр Плетени ткаени ламинирани ПП за вашата стока, можеме да помогнеме.

Нашите чанти може да се прилагодат според големината, густината, бојата и отпечатокот. Може да побарате полиламинати или облоги, па дури и да додадете внатрешна обвивка за дополнителна заштита од влага.
Ние сме обучени внимателно да ги слушаме вашите барања за пакување пред да предложиме соодветни решенија. Затоа што ти е важно.

Било да е тоа ламинирана торба од крафт хартија или

Плетени ткаени ламинирани ПП

, дозволете ни да ви помогнеме да одредите која економична поли торба да ја користите. Оставете го вашиот контакт со нас тука, еден од нашите претставници ќе ве контактира наскоро.
 • Плетени ткаени ламинирани ПП - EP-SERIES-01
Плетени ткаени ламинирани ПП
модел - EP-SERIES-01
Торби од ткаени ткаенини со ламиниран материјал
 1. Материјал:ЈП/ПП ткаена ткаенина со мембранско одделение PE/ПП ламинирачки филм
 2. Димензија:Ширина 38”-98”,Должина според барање
 3. Број на негирачи:500D-2000D
 4. Број на ленти:8 искривувања*4 ткаенини до 15 искривувања*15 ткаенини
 5. Боја:Стандардна боја е бела,може да се прилагоди на барање
 6. Опрема:Кружен разбој
 7. УВ-заштита:200 часа до 3 години,според барање
 8. Заеднички употреби:Употреба на земјоделско пакување,д.г..ѓубриво,добиточна храна и житарки.
 9. Време на испорака:1-ви контејнер 30-60 дена по потврда на нарачката
 10. Место на потекло:Чангхуа,Тајван
 11. Бесплатни примероци се достапни.
Барање можности за партнерство и снабдување со ПП со супериорен квалитет/Плетена ткаенина и производи од ЈП?Контактирајте не сега,производите може да се прилагодат за да одговараат на автоматско или рачно полнење.Вашето задоволство е наша деловна активност.
 
Summer Show Plastic Corporation
EP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquire Now
производи Листа
Summer Show Plastic Corporation
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Плетени ткаени ламинирани ПП, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
EP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Плетени ткаени ламинирани ПП, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
EP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Плетени ткаени ламинирани ПП, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
EP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings