Ламинирани ПП кеси за шеќер

Ние сме експерти за изработка на ткаени торби ПП и ЈП за меѓународен извоз, освен дистрибуција на големо до пазарот на Тајван. Со седиште во Чангхуа, Taiwan, нашите фабрики произведуваат околу 650 метрички тони производи од ткаени производи од ПП и ЈП, како што се Ламинирани ПП кеси за шеќер месечно.

Во зависност од вашите барања, можеме да ги прилагодиме торбите според големината и густината. Кесите може да бидат и со внатрешни влошки или надворешно ламинирање за дополнителна заштита
Ние се трудиме да им обезбедиме најдобар квалитет на решенија за пакување ПП и ЈП ткаени ткаенини на нашите клиенти. Известете ни дали барате

Ламинирани ПП кеси за шеќер

или други производи, ние ќе бидеме среќни да помогнеме! Контактирајте не сега
 • Ламинирани ПП кеси за шеќер - EP-SERIES-01
Ламинирани ПП кеси за шеќер
модел - EP-SERIES-01
Ламинирана ткаена ткаенина-Кеси за шеќер
 1. Материјал:ЈП/ПП ткаена ткаенина со мембранско одделение PE/ПП ламинирачки филм
 2. Димензија:Ширина 38”-98”,Должина според барање
 3. Број на негирачи:500D-2000D
 4. Број на ленти:8 искривувања*4 ткаенини до 15 искривувања*15 ткаенини
 5. Боја:Стандардна боја е бела,може да се прилагоди на барање
 6. Опрема:Кружен разбој
 7. УВ-заштита:200 часа до 3 години,според барање
 8. Заеднички употреби:Индустриски и комерцијални кеси со шеќер во големина, погодни за пакување различни видови и гранули шеќер.
 9. Време на испорака:1-ви контејнер 30-60 дена по потврда на нарачката
 10. Место на потекло:Чангхуа,Тајван
 11. Бесплатни примероци се достапни.
Нашата експертиза е во создавање и снабдување со огромна разновидност на врвни квалитетни ПП/Производи од ткаени ткаенини.Нашата стока може да се прилагоди на барање,контактирајте се со нас за бесплатни консултации денес.
Summer Show Plastic Corporation
EP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquire Now
производи Листа
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Ламинирани ПП кеси за шеќер, треба да знаете за највисок квалитет на Ламинирани ПП кеси за шеќер производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
EP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Ламинирани ПП кеси за шеќер, треба да знаете за највисок квалитет на Ламинирани ПП кеси за шеќер производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
EP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Ламинирани ПП кеси за шеќер, треба да знаете за највисок квалитет на Ламинирани ПП кеси за шеќер производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
EP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings