Ламинирана ткаенина од полипропилен за жито

Лето шоу Пластична соработка е водечка Taiwan производител, снабдувач и извозник на Ламинирана ткаенина од полипропилен за жито, која е произведена со користење на најквалитетни суровини и компоненти. Нашите квалификувани професионалци се придржуваат строго до мерките за осигурување на квалитетот за производство на ПП и ЈП ткаена ткаенина со висока цврстина на истегнување, погодна за широк спектар на апликации за пакување.

Нашите производи се достапни и за меѓународен извоз, како ткаенина во ролни или рамни лежечки или готови кеси. Слободно споделете ги вашите спецификации со нас или консултирајте се со нашите претставници за соодветен тип на пакување за вашата апликација.
Ние обезбедуваме навремена испорака секој пат, секој пат. Ако барате решенија за пакување како на пр

Ламинирана ткаенина од полипропилен за жито

, не барајте повеќе затоа што можеме да помогнеме. Контактирајте не да дознаете повеќе!
 • Ламинирана ткаенина од полипропилен за жито - EP-SERIES-01
Ламинирана ткаенина од полипропилен за жито
модел - EP-SERIES-01
Ламинирана ткаена ткаенина-Чанти со жито
 1. Материјал:ЈП/ПП ткаена ткаенина со мембранско одделение PE/ПП ламинирачки филм
 2. Димензија:Ширина 38”-98”,Должина според барање
 3. Број на негирачи:500D-2000D
 4. Број на ленти:8 искривувања*4 ткаенини до 15 искривувања*15 ткаенини
 5. Боја:Стандардна боја е бела,може да се прилагоди на барање
 6. Опрема:Кружен разбој
 7. УВ-заштита:200 часа до 3 години,според барање
 8. Заеднички употреби:Кеси за складирање на трици,д.г..ориз,пченица,пченка,јачмен,итн.
 9. Време на испорака:1-ви контејнер 30-60 дена по потврда на нарачката
 10. Место на потекло:Чангхуа,Тајван
 11. Бесплатни примероци се достапни.
Ние сме специјализирани за производство на супериорен квалитет ПП ламинирана ткаени ткаени торби и трици/PE производи.Спецификациите може да се прилагодат по барање,контактирајте не сега за да ги истражите можностите за партнерство и набавка на материјали.
Summer Show Plastic Corporation
EP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquire Now
производи Листа
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Ламинирана ткаенина од полипропилен за жито, треба да знаете за највисок квалитет на Ламинирана ткаенина од полипропилен за жито производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
EP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Ламинирана ткаенина од полипропилен за жито, треба да знаете за највисок квалитет на Ламинирана ткаенина од полипропилен за жито производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
EP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Ламинирана ткаенина од полипропилен за жито, треба да знаете за највисок квалитет на Ламинирана ткаенина од полипропилен за жито производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
EP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings