Чанти со чакал

Плетената ткаенина ПП е одличен основен материјал за производство на водоотпорни и УВ стабилизирани вреќи за пакување. Ефтината ткаенина е доволно разноврсна за индустријата да ги прилагодува и широко да ги користи за да ги заштити стоките.

Ние произведуваме и снабдуваме со издржливост на затегнувачка состојба Чанти со чакал меѓу низата торби за ткаени ткаенини ПП. Овие вреќи се тестирани на квалитет за да можат да се искинат и да се распрснат според индустриските стандарди.

Summer Show Plastic Corporation нагласи на навремена достава на висококвалитетни ПП и производи од ткаени материјали од ПЕ за задоволство на нашите клиенти.
Ако можеби ви треба ПП ткаена ткаенина

Чанти со чакал

или други предмети, ние сме среќни да слушнеме од вас! Слободно можете Контактирајте не.
 • Чанти со чакал - F-SERIES-06
Чанти со чакал
модел - F-SERIES-06
Чанти со чакал
 1. Материјал:Полипропилен(ПП)
 2. Должина:600мм
 3. Ширина:500мм
 4. Број на ленти:12 искривувања*7 ткаенини
 5. Тежина на производот:30 гр&плусмн;5g по торба
 6. Распоред на печатење:Никој,може да се прилагоди на барање
 7. Боја:Стандардна боја е бела.Боја претпочитаат торба и споеви може да се прилагоди на барање
 8. Заеднички употреби:Индустриски квалитетни вреќи за задржување и транспорт на чакал или индустриски отпад.
 9. Прилагодување:Можеме да ја прилагодиме ширината на торбата,Тежина,броење на ленти.
 10. Време на испорака:1-ви контејнер 30-60 дена по потврда на нарачката
 11. Место на потекло:Чангхуа,Тајван
 12. Бесплатни примероци се достапни.
Ние сме специјализирани за производство на индустриска јачина ПП вреќи и други ПП/ЈП материјал и производи.Среќни сме што слушаме од вас за да ги истражите можностите за партнерство.Можеме да ја прилагодиме спецификацијата на артиклите според вашите барања.
Summer Show Plastic Corporation
F-SERIES-06
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquire Now
производи Листа
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Чанти со чакал, треба да знаете за највисок квалитет на Чанти со чакал производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
F-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Чанти со чакал, треба да знаете за највисок квалитет на Чанти со чакал производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
F-SERIES-02
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Чанти со чакал, треба да знаете за највисок квалитет на Чанти со чакал производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
F-SERIES-03
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Чанти со чакал, треба да знаете за највисок квалитет на Чанти со чакал производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
F-SERIES-04
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Чанти со чакал, треба да знаете за највисок квалитет на Чанти со чакал производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
F-SERIES-05
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Чанти со чакал, треба да знаете за највисок квалитет на Чанти со чакал производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
F-SERIES-07
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings