Ткаенина од полипропилен во боја

Барате Ткаенина од полипропилен во боја? Можеме да помогнеме!

Summer Show Plastic Corporation специјализира во производство на врвен квалитет ПП и ПЕ ткаенина во различна форма и големина. Нагласуваме да се држиме до мерките за контрола на квалитетот во секоја фаза од производството. Резултирачкото намалување на дефектот и ефикасноста на процесот ги одржуваат нашите трошоци конкурентни меѓу нашите врсници.

Нашите ткаени ткаенини и торби се испорачуваат преку Taiwan и достапни за извоз.
Нашите клиенти нè препознаваат како доверливи долгорочни добавувачи затоа што се грижиме да разбереме што ги исполнуваат нивните деловни барања.

Треба да барате разумна цена со висок квалитет

Ткаенина од полипропилен во боја

, Контактирајте не денес!
 • Ткаенина од полипропилен во боја - DP-SERIES-02
Ткаенина од полипропилен во боја
модел - DP-SERIES-02
Ткаенина во боја полипропилен
 1. Материјал:Полипропилен(ПП)
 2. Должина:5000y на ролна,може да се прилагоди на барање
 3. Ширина:68 см-75 см
 4. Број на негирачи:500D-1000D
 5. Број на ленти:12 искривувања*10 палети до 15 искривувања*15 ткаенини
 6. Боја:Стандардна боја е бела,може да се прилагоди на барање
 7. Заеднички употреби:Земјоделско складирање на производи и нуспроизводи.Кеси за складирање на трици,жито,добиточна храна,шеќер,итн.
 8. Време на испорака:1-ви контејнер 30-60 дена по потврда на нарачката
 9. Место на потекло:Чангхуа,Тајван
 10. Бесплатни примероци се достапни.
Ние сме специјализирани за производство на индустриска јачина ПП вреќи и други ПП/ЈП материјал и производи.Среќни сме што слушаме од вас за да ги истражите можностите за партнерство.Можеме да ја прилагодиме спецификацијата на артиклите според вашите барања.
Summer Show Plastic Corporation
DP-SERIES-02
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquire Now
производи Листа
Summer Show Plastic Corporation
Купете го најдобриот водич на Ткаенина од полипропилен во боја ->, треба да знаете за највисок квалитет на Ткаенина од полипропилен во боја производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
DP-SERIES-02
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
Купете го најдобриот водич на Ткаенина од полипропилен во боја ->, треба да знаете за највисок квалитет на Ткаенина од полипропилен во боја производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
DP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
Купете го најдобриот водич на Ткаенина од полипропилен во боја ->, треба да знаете за највисок квалитет на Ткаенина од полипропилен во боја производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
DP-SERIES-02
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings