Кружна ткаена полипропиленска ткаенина

Тубуларна или Кружна ткаена полипропиленска ткаенина може да се прилагоди во дијаметар за правење торби за складирање за да се чуваат разни производи низ индустријата. Било да е тоа жито, трици, шеќер или добиточна храна, овие ткаенини со мала тежина се економични опции за заштита на вашата стока.

Сместен во Taiwan, нашите фабрики генерираат ПП предиво и ја ткаат ПП ткаенината во нашата просторија. Можеме да ги прилагодиме нашите ПП ткаенини по големина, густина, боја и печатење, како и да ги подобриме со заштита од УВ или вода.
Наши

Кружна ткаена полипропиленска ткаенина

се направени под строга контрола на квалитетот од страна на нашиот тим на професионалци. Ако барате економично и стабилно снабдување со висококвалитетни ПП ткаени ткаенини и торби, Контактирајте не за понуда денес!
 • Кружна ткаена полипропиленска ткаенина - DP-SERIES-02
Кружна ткаена полипропиленска ткаенина
модел - DP-SERIES-02
Ткаенина од цилиндричен ткаен полипропилен
 1. Материјал:Полипропилен(ПП)
 2. Должина:3200y по ролна,може да се прилагоди на барање
 3. Ширина:30 см-75 см
 4. Број на негирачи:500Д12000Д
 5. Број на ленти:12 искривувања*10 ткаенини до 15 искривувања*15 ткаенини
 6. Боја:Стандардна боја е бела,може да се прилагоди на барање
 7. Заеднички употреби:Земјоделски производ и од-кеси за складирање на производи.Е..г..Брашно,жито,лушпи,итн.
 8. Време на испорака:1-ви контејнер 30-60 дена по потврда на нарачката
 9. Место на потекло:Чангхуа,Тајван
 10. Бесплатни примероци се достапни.
Ние сме специјализирани за производство на високо квалитетна индустриска јачина ПП пластична ткаенина.Среќни сме што слушаме од вас за да ги истражите можностите за партнерство и снабдувањето со ПП пластична ткаенина.Ние можеме да ја прилагодиме спецификацијата на ткаенината според вашите барања.
Summer Show Plastic Corporation
DP-SERIES-02
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquire Now
производи Листа
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Кружна ткаена полипропиленска ткаенина, треба да знаете за највисок квалитет на Кружна ткаена полипропиленска ткаенина производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Кружна ткаена полипропиленска ткаенина, треба да знаете за највисок квалитет на Кружна ткаена полипропиленска ткаенина производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DP-SERIES-02
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Кружна ткаена полипропиленска ткаенина, треба да знаете за највисок квалитет на Кружна ткаена полипропиленска ткаенина производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DP-SERIES-02
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings