Сина отпорна на вода церада

Summer Show Plastic Corporation специјализира во производство на ПЕ / ПП ткаени ткаенини и торби. Ние произведуваме над 650 метрички тони производ од ткаени материјали месечно под строги мерки за обезбедување квалитет.

Нашата палета на производи вклучува Сина отпорна на вода церада*, индустриски фаворит за засолнување на стоки за време на транспортот или како навлаки за отворени шатори.
Прилагодувањето на производот вклучува големината, УВ-зракот и обемот на вода и бојата на ткаенината. Достапно во ролни или рамно лежење, можеме да извезуваме поли катран на меѓународно ниво.

Контактирајте не да дознаете повеќе!

* Ние нудиме опции за церада како што следува:
Сина и бела доказна церада
Бела водоотпорна церада
Црвена водоотпорна церада
Доказ за портокал дожд

Сина отпорна на вода церада

 • Сина отпорна на вода церада - EP-SERIES-01
Сина отпорна на вода церада
модел - EP-SERIES-01
Сина водоотпорна церада
 1. Материјал:Полиетилен(ЈП)
 2. Димензија:Може да се прилагоди на барање
 3. Број на негирачи:Може да се прилагоди на барање
 4. Број на ленти:8 искривувања*4 ткаенини до 15 искривувања*15 ткаенини
 5. Боја:Сина
 6. Опрема:Кружен разбој
 7. УВ-заштита:200 часа до 3 години,според барање
 8. Заеднички употреби:Листови за засолништа за заштита на земјоделските култури и животен фонд од временски услови,вода-бесплатен и нечистотија навлака за машини,итн.
 9. Време на испорака:1-ви контејнер 30-60 дена по потврда на нарачката
 10. Место на потекло:Чангхуа,Тајван
 11. Бесплатни примероци се достапни.
Нашата широка палета од полимерни ламинирани ткаени листови, со совршена завршна обработка, се погодни за различни апликации за чување.Ние исто така обезбедуваме сеопфатен избор на индустриско одделение ПП/ЈП кеси и материјали од Тајван.Контактирајте не денес за брза консултација,производите може да се прилагодат за да одговараат на вашите деловни барања.
Summer Show Plastic Corporation
EP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquire Now
производи Листа
Summer Show Plastic Corporation
Купете го најдобриот водич на Сина отпорна на вода церада ->, треба да знаете за највисок квалитет на Сина отпорна на вода церада производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
EP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
Купете го најдобриот водич на Сина отпорна на вода церада ->, треба да знаете за највисок квалитет на Сина отпорна на вода церада производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
EP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
Купете го најдобриот водич на Сина отпорна на вода церада ->, треба да знаете за највисок квалитет на Сина отпорна на вода церада производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
EP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
Купете го најдобриот водич на Сина отпорна на вода церада ->, треба да знаете за највисок квалитет на Сина отпорна на вода церада производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
EP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings