Сина и бела доказна церада

Summer Show Plastic Corporation се експерти за производство на огромна низа производи од ткаени производи од ПЕ / ПП. Меѓу кои се Сина и бела доказна церада*, Ламинирана ткаена ткаенина БОПП, вреќи од ткаени материјали од ЈП со внатрешни облоги.

Нашите ткаени ткаенини се произведуваат во нашите фабрики во Taiwan за меѓународен извоз и локална дистрибуција. Ние сме еден од водечките снабдувачи на политкана ткаенина и торби на локално ниво.
Ние веруваме во прегледување и надградување на опремата и вештините за да се обезбеди квалитетна конзистентност во нашите производи од ткаени материјали. Можете да се потпрете на нас за обезбедување квалитет и навремена испорака.

Контактирајте не за понуда денес.

* Ние нудиме опции за церада како што следува:

Сина и бела доказна церада


Бела водоотпорна церада
Црвена водоотпорна церада
Доказ за портокал дожд
Сина отпорна на вода церада
 • Сина и бела доказна церада - EP-SERIES-01
Сина и бела доказна церада
модел - EP-SERIES-01
Сина и бела водоотпорна церада
 1. Материјал:Полиетилен(ЈП)
 2. Димензија:Може да се прилагоди на барање
 3. Број на негирачи:Може да се прилагоди на барање
 4. Број на ленти:8 искривувања*4 ткаенини до 15 искривувања*15 ткаенини
 5. Боја:Сино-бело
 6. Опрема:Кружен разбој
 7. УВ-заштита:200 часа до 3 години,според барање
 8. Заеднички употреби:Мулти-намена флексибилни заштитни листови за заштита за разновидна примена.Е..г..Отворено складирање,навлаки за засолништа,итн.
 9. Време на испорака:1-ви контејнер 30-60 дена по потврда на нарачката
 10. Место на потекло:Чангхуа,Тајван
 11. Бесплатни примероци се достапни.
Нашата широка палета од полимерна ламинирана ткаена ткаенина доаѓа со совршена завршна обработка, погодни се за разновидна примена за заштита или пакување.Ние исто така обезбедуваме сеопфатен избор на индустриско одделение ПП/ЈП кеси и материјали од Тајван.Контактирајте не денес за брза консултација,производите може да се прилагодат за да одговараат на вашите деловни барања.
Summer Show Plastic Corporation
EP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquire Now
производи Листа
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Сина и бела доказна церада, треба да знаете за највисок квалитет на Сина и бела доказна церада производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
EP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Сина и бела доказна церада, треба да знаете за највисок квалитет на Сина и бела доказна церада производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
EP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Сина и бела доказна церада, треба да знаете за највисок квалитет на Сина и бела доказна церада производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
EP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Сина и бела доказна церада, треба да знаете за највисок квалитет на Сина и бела доказна церада производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
EP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings