Summer Show Plastic Corporation е водечки производител и снабдувач на ПП / ЈП Плетена вреќа ткаенина и производи во Taiwan. Со седиште во Чангхуа, Taiwan, ние може да се пофалиме со широки производствени линии во нашата фабрика за производство на предиво до ткаење ткаенини и на крај сечење, шиење и печатење на вреќи.

Ние нагласуваме ангажман на вработените и придржување кон фер деловна етика, додека снабдуваме и извезуваме постојано производи од висока класа и ги извршуваме производствените процеси и подобрувањата на работната средина.

Нашата искреност и напорна работа ни помогнаа да го усогласиме нашиот квалитет со меѓународните стандарди. Добивме и неколку патенти во оваа област.

Со нетрпение очекуваме плодно партнерство со вас, Контактирајте не за персонализирана дискусија за тоа како можеме да му помогнеме на вашиот бизнис денес!

Плетена вреќа

Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Плетена вреќа, треба да знаете за највисок квалитет на Плетена вреќа производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
F-SERIES-02
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Плетена вреќа, треба да знаете за највисок квалитет на Плетена вреќа производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DP-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Плетена вреќа, треба да знаете за највисок квалитет на Плетена вреќа производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DP-SERIES-02
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Summer Show Plastic Corporation
За да го пронајдете и купувате најдоброто Плетена вреќа, треба да знаете за највисок квалитет на Плетена вреќа производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DE-SERIES-01
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Нашата политика е да го постигнеме задоволството на клиентите со снабдување со висококвалитетен полимер

Плетена вреќа

ткаенина и услуги што ги надминуваат нивните очекувања.

Наш најголем приоритет е да ги исполниме барањата на клиентите, почнувајќи од мали бизниси до големи корпорации.
Под умешно водство и знаење на нашите обучени професионалци, ние се занимаваме со производство, снабдување и извоз на широк асортиман наПлетена вреќа . Нашите производи вклучуваат ткаени ткаенини ролни, ткаени пластични ткаенини, ЈП ткаени ткаенини, ПП ткаени ткаенини ролни, ПП ткаени чанти, ламинирани ткаени ткаенини, ламинатни ткаени чанти, ткаени HDPE ткаенини, водоотпорен церада, поливоени торби. Можеме да дизајнираме и произведуваме ткаени торби и ткаени вреќи според специфичните барања на нашите клиенти, во зависност од целта и димензиите што ги задоволуваат специфичните потреби за пакување на различните клиенти.

Ние сме водечки производители и извозник на полипропиленПлетена вреќа . Ние нудиме голема палета на ткаени вреќи. Оваа категорија ткаени вреќи / вреќи се користат особено за пакување на материјали од прав и прав што течат како хемикалии и ѓубрива, храна за животни, шеќер, брашно, текстил, храна, земјоделство итн. Ткаени вреќи покажуваат висока јачина и мала проток и се лесни, отпорни на влага и издржливи. Тие се економично решение во споредба со нивните колеги, како што се големи вреќи и вреќи, контејнери и други такви производи. Ако имате какво било прашање, добредојде контактирајте не.